MENU

Novinky

Další skvělá akce před námi! Přátelé, příznivci kvalitního vína a dobré hudby, do kalendáře si poznačte datum 27. května 2022!
Tajemství dobrého vína Zdeňka Strapiny s Blue Cimbálem bude probíhat pod velkým stanem ve dvoře restaurace u Slepičků v Toužimi. Začínáme v 19:00!

VESELÉ VÁNOCE A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2022 VÁM PŘEJE CELÝ TÝM PENZIONU A RESTAURACE U VLADAŘE/ U SLEPIČKŮ!

Uzavření restaurace: 22.12.2021 - 28.2.2022 - snídaně jsou podávány pouze ubytovaným hostům.

Prohlédněte si nové menu! Změna nastala i u poledního menu. Těšíme se na Vás!

Přijďte ochutnat domácí limonády. Těšíme se na Vás!

Aktuální otevíraci dobu naleznete v sekci restaurace.

Těšit se na ně můžete již 10.7.2021 v restauraci u Slepičků (penzion U Vladaře). Začínáme klasicky v 19:00. Kapacita je omezena, proto neváhejte a rezervujte si vstupenky co nejdříve. 

Další skvělá akce v naší restauraci! Svým koncertem nás poctí Laco Deczi & CELULA NEW YORK - trumpetista, skladatel, kapelník a amatérský malíř.

Dne 12.6.2020 se v restauracei uskuteční řízená degustace s vinařem Zdeňkem Strapinou. Degustace je včetně občerstvení!

Restaurace je otevřena pouze do 20:00. Děkujeme za pochopení.

Už i u nás na webe naleznete ceník kosmetických služebObjednávky: Monika Márová, tel. číslo: +420 728 440 318.

Od 10.10. se můžete těšit na masáže, kosmetiku a pedikúru přímo u Vladaře! Lenka, Monika a Blanka jsou Vám plně k dispozici. Telefonické rezervace přímo u nich. 

Skupiny, které rezervují ubytování minimálně na 2 noci, 6 a více pokojů mají zdarma zajímavý zážitek!

Všichni naši jedlíci! Máme pro Vás připravené nové menu, které budeme podávat ve zrekonstruovaných prostorách restaurace již od 1.3.2019! Tak co, máte již rezervaci? 

Cyklopoutníci!

Letošní (v pořadí již 15. ročník) cyklopouti povede v tradičním termínu (od 9. do 18. srpna 2019) po západních koutech naší vlasti. 

Všem našim klientům přejeme veselé Vánoce a šťastný nový rok 2019! Děkujeme za Vaši přízeň.

Věděli jste, že v okolí penzionu U Vladaře naleznete mnoho jednoduchých i náročnějších cyklistických tras? Nevěděli? Nevadí, všechny trasy naleznete na našich webových stránkách v sekci cykloturistika. V Penzionu u Vladaře naleznete i ideální zázemí. Rádi uschováme Vaše kola, které u nás budou v maximálním bezpečí.

Hledáte vhodný dárek na Vánoce, narozeniny, svátek či na jinou příležitost? Objednejte u nás dárkový poukaz na libovolnou hodnotu či pobytový balíček! Více informací naleznete zde.

Vyberte si jeden z našich zajímavých pobytových balíčků! Pro aktivní sportovce jsme připravili cyklo pobyt a pro ty, který chtějí zažít něco nevšedního máme připravený pobyt s výrobou vlastního kozího sýru!