Od
Do
Rezervovat
cs

Penzion u Vladaře Toužim, neobjevené místo Karlovarska


Klid, pohoda, nádherná příroda, velké množství cyklo a turistických tras 

 

Penzion Vladař v Toužimi je krásný rodinný penzion přímo na náměstí, který nabízí nejen příjemné ubytování v Toužimi a dokonalý odpočinek, ale i mnoho možností, jak prožit aktivní dovolenou prakticky po celý rok. V penzionu Vladař si na své přijde opravdu každý. Je vhodný pro dovolenou pro rodiny s dětmi, dovolenou pro seniory, na své si zde zcela jistě přijdou i milovníci cykloturistiky, jízdy na koních, pěší turisté i ti, co cestují výhradně autem. Pro ženy je pak připraveno cvičení zumby, pilátes, jógy i tance v našem společenském sále.

 

Náš penzion Vladař je otevřen celoročně. Připraveno je pro vás 20 pokojů s kapacitou 56 lůžek s vlastním sociálním zařízením. V prostorách celého penzionu je bezplatná wifi stejně jako parkování přímo před budovou zcela zdarma.

 

V naší restauraci si můžete vychutnat různé druhy kuchyně, jako například typicky českou kuchyni, hamburgery, tortilly a mnoho dalšího. Každé ráno se připravuje snídaně pro všechny hosty ve formě teplého a studeného bufetu.

 

Pro dovolenou s dětmi jsou připravené různé výlety, putování po naučných stezkách, výlety na kolech ale také projížďka na koních. Na našich Biofarmě Kobylé si můžete se svou rodinou nebo příteli vyzkoušet jak se vyrábí domácí kozí sýr či olivové mýdlo a vidět všechny naše zvířátka.

Akce a novinky

 

Domácí limonády

Přijďte ochutnat domácí limonády. Těšíme se na Vás!

 

Změna otevírací doby restaurace

Aktuální otevíraci dobu naleznete v sekci restaurace.

 

LACE DECZI A CELULA NEW YORK K NÁM OPĚT V TOUŽIMI!

Těšit se na ně můžete již 10.7.2021 v restauraci u Slepičků (penzion U Vladaře). Začínáme klasicky v 19:00. Kapacita je omezena, proto neváhejte a rezervujte si vstupenky co nejdříve.